صفحه اصلی » تورهای خارجی » تور کنیا، تانزانیا، زنگبار

تور تور کنیا، تانزانیا، زنگبار

(بزرگترین سافاری حیات وحش) | 13 روزه - از 3 آبان 1398
 این تور برگزار شده است. 
تور کنیا، تانزانیا، زنگبار
از 2,125 دلار
 
سفر 13 روزه (13 روز و 12 شب) کد سفر: 537
جاذبه‌ها:

سافاری حیات وحش در معروفترین پارک های ملی تانزانیا و کنیا در گرونگرو، مانایارا و ماسایی مارا، آشنایی با زندگی قبایل بومی و دیدار از نحوه زندگی بشر اولیه به شکل واقعی، دیدار از جزیره زنگبار که از اقوام مهاجر شیرازی ایران می باشند، دیدار از بازار قدیم برده فروش‌ها و تاریخ برده داری، طبیعت زیبای جزیره زنگبار و اسنورکلینگ در سواحل مرجانی،بافت قدیم جزیره زنگبار،دیدار از شهر نایروبی و آشنایی با فرهنگ مردمان شرق آفریقا،تاریخ وطبیعت کنیا، دیدار از پارک های ملی و حیات وحش بکر شرق آفریقا،‌دیدار از دره ریفت از اولین محل های زیست بشر اولیه روی کره زمین و بسیاری از جاذبه های دیگر شرق آفریقا.

جاذبه‌ها:

سافاری حیات وحش در معروفترین پارک های ملی تانزانیا و کنیا در گرونگرو، مانایارا و ماسایی مارا، آشنایی با زندگی قبایل بومی و دیدار از نحوه زندگی بشر اولیه به شکل واقعی، دیدار از جزیره زنگبار که از اقوام مهاجر شیرازی ایران می باشند، دیدار از بازار قدیم برده فروش‌ها و تاریخ برده داری، طبیعت زیبای جزیره زنگبار و اسنورکلینگ در سواحل مرجانی،بافت قدیم جزیره زنگبار،دیدار از شهر نایروبی و آشنایی با فرهنگ مردمان شرق آفریقا،تاریخ وطبیعت کنیا، دیدار از پارک های ملی و حیات وحش بکر شرق آفریقا،‌دیدار از دره ریفت از اولین محل های زیست بشر اولیه روی کره زمین و بسیاری از جاذبه های دیگر شرق آفریقا.


کشورهای شرق آفریقا مانند کنیا، تانزانیا، زنگبار، ازجمله کشورهای آفریقایی هستند که طبیعت و حیات‌وحش بی‌نظیری دارند و همین مسئله باعث شده است که امروزه به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین قطب‌های گردشگری دنیا شناخته شوند. سالانه محققان، توریست ها و طبیعت گردان بی‌شماری برای تماشای مهاجرت بزرگ حیوانات به کشورهای کنیا، تانزانیا، زنگبار می آیند تا از طبیعت و سافاری حیات وحش آن لذت ببرند، لمس حیوانات از فاصله‌ی نزدیک و رفتن به پارک‌های ملی، سفری فراموش‌ نشدنی را تجربه خواهید نمود. حیوانات وحشی همچون گورخرها، شیرها، فیل‌ها، گوزن‌ها و زرافه‌ها به‌صورت سالیانه و در چرخه‌ای تکرارشونده، در فصل‌های معینی مهاجرت گروهی کرده و محل زندگی خود را تغییر می‌دهند و پس از چند ماه به محل اولیه‌ی زندگی خود بازمی‌گردند. کشور کنیا یکی از اصلی‌ترین مکان‌ها برای پذیرش حیوانات در فصل مهاجرت است. اگر قصد دیدن مهاجرت حیوانات به کنیا را دارید بهتر است همراه با گروه سافاری در فصل بهار و تابستان راهی کشور تانزانیا شده و به کمک بومیان و راهنمایان حرفه‌ای، به تماشای مناظر شگفت‌انگیز حرکت حیوانات به‌صورت دسته‌جمعی بپردازید. در تور کنیا، تور تانزانیا و تور زنگبار قصد داریم تا از این پدیده طبیعی و زیبا دیدن کنیم. در تور تانزانیا علاوه بر اینکه با فرهنگ های بومی منطقه آشنا خواهید شد از قبایل بدوی ماسایی نیز دیدن خواهید نمود که هنوز مانند نیاکان خود و انسانهای اولیه زندگی می کنند. همپنین در تور زنگبار از جاذبه های تاریخی و طبیعی منطقه دیدن خواهید نمود و در تور کنیا نیز علاوه بر سافاری و دیدن مهاجرت بزرگ حیوانات از سواحل اقیانوس آرام در مومباسا به تفریحات دریایی و استراحت خواهید پرداخت. 

ساوانا مجری مستقیم و تخصصی در تور کنیا، تور تانزانیا و تور زنگبار.


آیا این سفر برای من مناسب است؟
طبقه‌بندی: طبیعت‌گردی خارجی
نحوه اجرای سفر: گروهی
نیاز به 7 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

اطلاعات حرکت
محل حرکت: فرودگاه امام
زمان حرکت: جمعه 1398/08/03 -
وسیله نقلیه اصلی:  هواپیما
وسیله نقلیه محلی:  متناسب با تعداد نفرات

کشور مورد بازدید: آفریقا
امروز 21 آذر 1398
شنبه یک دو سه‌ چهار پنج جمعه
20 21 22 23 24 25
26
27
28 29 30 1 2
3
4
5
6
7
8 9
10
11 12 13 14
15
16
17
اجرای تور
 
تعطیل

  برنامه سفر
برنامه سفر
1
پرواز از تهران به سمت جزیره زنگبار، بعد از ورود به زنگبار به محل اقامت جهت استراحت و اقامت شبانه منتقل خواهیم شد.
صبحانه در هواپیما توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
2
بعد از صرف صبحانه با قایق های سنتی به جزیره زندان حرکت خواهیم نمود، این جزیره از بازارهای قدیم خرید و فروش برده‌گان و محل نگه‌داری آنها بوده اما امروزه بصورت موزه درآمده است، سپس در آبهای نیلگون اقیانوس هند به اسنورکلینگ می‌پردازیم و بعد از صرف ناهار در ادامه از بافت قدیم جزیره زنگبار دیدن خواهیم نمودو بعد از آن وقت آزاد خواهیم داشت تا از بازارهای سنتی زنگبار در شهر سنگی بازدید نماییم و بعد از آن به هتل باز می‌گردیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
3
روز آزاد در زنگبار جهت استراحت یا انتخاب تورهای اختیاری توسط مسافر، این روز وقت آزاد بابت خرید تورهای اختیاری می باشد که می توانید یکی از تورهای شنا با دلفین ها، دیدار از بازار سنتی و یا دیگر قسمتهای جزیره زنگبار بازدید داشته باشند یا از باغ‌های ادویه زنگبار که از مشهورترین باغات تولید ادویه هستند بازدید نمایید، شب را در زنگبار اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
4
پرواز از زنگبار به آروشا و سفر زمینی به شهر کاراتو برای سافاری‌های حیات وحش، بعد از پرواز یک و نیم ساعته به آروشا حدود 3 ساعت سفر زمینی خواهیم داشت تا به منطقه کاراتو برسیم که شب را در لوج‌های با صفا اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در لوج توسط ساوانا اقامت در لوج
5
به شروع روزهای زیبا و کم نظیر سافاری حیات وحش حیوانات نزدیک می شویم، امروز را در یکی از معروفترین پارکهای ملی و مناطق حفاظت شده دنیا به نام گرونگرو سافاری خواهیم داشت. گرونگرو یکی از مهم‌ترین و غنی ترین پارک‌های ملی و مناطق حفاظت شده تانزانیا است که زیستگاه بسیاری از حیوانات وحشی است، در این روز از قبایل بدوی ماسایی که هنوز زندگی سنتی خودشان را حفظ کرده اند بازدید می‌کنیم و به خانه های آنها خواهیم رفت و با نحوه زندگی آنها آشنا خواهیم شد، به بیشه زار شیرها می‌رویم و در جستجوی دیدن آنها هیجان زده می‌شویم، عصر هنگام به سوی محل اقامت خود بازخواهیم گشت تا اقامت شبانه داشته باشیم.
صبحانه در لوج توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در لوج توسط ساوانا اقامت در لوج
6
یک روز دیگر هیجان انگیز دیگر را در یکی از پارک های دیگر ملی به سافاری خواهیم پرداخت و از پارک ملی مانایارا بازدید خواهیم داشت، و قبل از غروب آفتاب به شهر آروشا بازخواهیم گشت تا اقامت شبانه داشته باشیم.
صبحانه در کمپ توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
7
بعد از صرف صبحانه به شهر نایروبی پایتخت کنیا پرواز خواهیم داشت و بعد از یک سفر زمینی حدود سه ساعته به دریاچه زیبای نایواشا خواهیم رسید تا از مناظر و غروب زیبا دریاچه در کنار اسب های آبی و دیگر حیوانات لذت ببریم و شب را در این مکان زیبا اقامت داشته باشیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در لوج توسط ساوانا اقامت در لوج
8
بعد از صرف صبحانه قایق سواری روی دریاچه نایواشا خواهیم داشت، از حیوانات و پرندگان زیبای این دریاچه بازدید خواهیم نمود، به سوی دریاچه ناکورو حرکت خواهیم نمود،‌ از دره ریفت محل شکل گرفتن و از اولین زیستگاههای انسان روی کره زمین دیدن خواهیم نمود و سپس به حل اقامت خود باز خواهیم گشت.
صبحانه در لوج توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در لوج توسط ساوانا اقامت در لوج
9
بعد از صرف صبحانه از دروازه جهنم و آثار باقی مانده انسان های اولیه بازدید خواهیم داشت و سپس برای استراحت و عصر هنگام به سوی پارک ملی ماسایی مارا حرکت خواهیم نمود و شب را در این منطقه اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در لوج توسط ساوانا ناهار در لوج توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در لوج
10
امروز گشت و سافاری کامل پارک ماسایی مارا را خواهیم داشت، در این فصل ماسایی مارا پذیرایی حیوانات مهاجر بیشماری می باشد که باعث جذب توریست ها و پژوهشگران زیادی می باشد، بعد از اتمام سافاری شب را در این منطقه اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
11
بعد از صرف صبحانه، گشت در ماسایی مارا خواهیم داشت و سپس به سوی نایروبی باز خواهیم گشت، در میان راه نیز می توانیم از قبایل بدوی ماسایی که هنوز بشکل انسان بدوی زندگی می کنند بازدید نماییم،‌ بعد از رسیدن به شهر نایروبی پایتخت کنیا وقت آزاد در اختیار می باشد و شب را می توانید از رستوران های شاد شبانه لذت ببرید.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
12
امروز گشت تمام روز شهری در نایروبی رو خواهیم داشت، در این روز به پارک زرافه ها می‌رویم و از نزدیک به آنها غذا می‌دهیم، با زرافه‌ها عکس می‌گیریم، گشت پانارومیک شهری داریم و از چهارمین برج بلند قاره آفریقا بالا می‌رویم و شهر نایروبی را نظاره گر خواهیم بود، به بوماس کنیا(خانه کنیا) می‌رویم و به تماشای رقص های محلی می‌نشینیم و از ماکت‌های قبایل مختلف بازدید می‌کنیم و با قبایل شرق آفریقا آشنا می‌شویم و برای استراحت و اقامت به هتل بازمی گردیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
13
بعد از صرف صبحانه وقت آزاد می باشد تا به جمع آوری وسایل بپردازید و بعد از آن با خاطراتی جذاب از این قاره سیاه خاطره انگیز به سوی فرودگاه خواهیم رفت تا به سوی تهران باز گردیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا اقامت در هواپیما

پذیرایی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 هواپیما ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق جدول
2 هتل ساوانا رستوران ساوانا رستوران گردشگر هتل مطابق جدول
3 هتل ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق جدول
4 هتل ساوانا رستوران گردشگر لوج ساوانا لوج مطابق جدول
5 لوج ساوانا قابل حمل ساوانا لوج ساوانا لوج مطابق جدول
6 کمپ ساوانا قابل حمل ساوانا رستوران گردشگر هتل مطابق جدول
7 هتل ساوانا رستوران گردشگر لوج ساوانا لوج مطابق جدول
8 لوج ساوانا قابل حمل ساوانا لوج ساوانا لوج مطابق جدول
9 لوج ساوانا لوج ساوانا رستوران گردشگر لوج مطابق جدول
10 هتل ساوانا قابل حمل ساوانا رستوران گردشگر هتل مطابق جدول
11 هتل ساوانا رستوران ساوانا رستوران گردشگر هتل مطابق جدول
12 هتل ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق جدول
13 هتل ساوانا هواپیما - هواپیما - هواپیما -

اقامت‌ها: 7 شب هتل، 5 شب لوج، 1 شب هواپیما
سهم ساوانا تراول کلا 24 وعده غذا شامل: 13 وعده صبحانه، 7 وعده ناهار، 4 وعده شام
سهم مسافر کلا 13 وعده غذا شامل: 5 وعده ناهار، 8 وعده شام

لوازم ضروری
لباس مناسب طبیعت گردی و شهر گردی
کلاه، عینک آفتابی و دستمال گردن
دستمال مرطوب
لوازم شخصی
پاسپورت
لوازم پیشنهادی
بالش دور گردنی
نخ، سوزن
لوازم آبتنی(در صورت مساعد بودن شرایط)
دوربین عکاسی
دوربین چشمی
کرم ضد آفتاب

توضیحات مهم
 
قیمت تور گروهی کنیا، تانزانیا، زنگبار

شهر شب هتل درجه اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق 1 تخته تخت اضافه کودک12-6 سال کودک زیر 6 سال
 زنگبار 3 به زودی  *۴ 2,765دلار 3,345دلار 2,515دلار 1,885دلار 1,165دلار
 کاراتو 2 به زودی
 آروشا 1 به زودی *4
نایواشا 2 Naivasha Simba Lodge *5
ماسایی مارا   Mara Simba Lodge *5
نایروبی 2 به زودی *4
زنگبار ۳ اقامتگاه محلی - 2,125دلار 2,175دلار 1,965دلار 1,675دلار 965دلار
کاراتو ۲ اقامتگاه محلی -
آروشا ۱ اقامتگاه محلی -
نایواشا ۲ اقامتگاه محلی -
ماسایی مارا ۲ اقامتگاه محلی -
نایروبی ۲ اقامتگاه محلی -

 

خدمات: بیمه مسافرتی، کلیه ورودیه‌ها و گشت های ذکر شده در روز شمار تور با ماشین دراختیار، ترانسفرهای فرودگاهی مقصد، کلیه ترانسفرهای گشت ها و سافاری، راهنمای ‌ فارسی زبان به همراه تور از تهران،تعداد دو پرواز داخلی، راهنمای محلی، کلیه اقامت ها طبق جدول با صبحانه، تعداد 8 ناهار، تعداد ۶ شام،ویزای دو کشور کنیا و تانزانیا و مجوز های ورودی پارک های ملی.

خدمات شامل این موارد نمی شود: هزینه پرواز بین المللی رفت و برگشت به ایران، تورهای انتخابی، ترانسفرهای اضافی، عوارض خروج از کشور، نوشیدنی‌ها، وعده‌های غذایی ذکر نشده در تور، انعام عوامل محلی و خدمات جانبی غیر از خدمات تور.

برنامه پروازی: پرواز با هواپیمایی ترکیش می باشد که حدود 97میلیون ریال قیمت پرواز می باشد(به روز شده مورخ اول مهر نود و هشت) با توجه به نزدیک شدن تاریخ پروازی قیمت ها متغییر می باشد که باید برای رزرو و خرید بلیت هر چه سریع تر اقدام فرمایید. توجه فرمایید که کلاس های پروازی شرکت های هواپپیمایی هر روزه در حال به روز شدن می باشند و روز ثبت نام قیمت دقیق و شرکت هواپیمایی مشخص می شود.

 

 

 

 


 

 

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1398-08-01 تا پایان وقت اداری روز 1398-08-01 می‌باشد.
تورهای همزمان با این تور (از 1398/08/03)
نام سفر مدت

تور کنیا

7 روزه

تور ویتنام،لائوس،کامبوج (ایندوچاینا)

10 روزه
تورهایی با مدت زمان مشابه (13 روزه)
نام سفر تاریخ اجرا

تور ویتنام،کامبوج (ایندوچاینا)

1398/12/29

تور نپال

1398/12/29

تور تور آفریقا(کنیا،تانزانیا،زنگبار)

1398/12/29
طراحی : همورا
Savanah Google+
سفر باعث می شود تا دریابی چقدر در جهان ناچیز هستی و چه جای کوچکی را در جهان اشغال کرده ای. گوستاو فلوبر
Copyright © 2019 Savanah. All rights reserved.