صفحه اصلی » تورهای خارجی » جزایر یونان

تور جزایر یونان

(دریای نیلگون اژه) | 8 روزه - از 21 مرداد 1398
 این تور برگزار شده است. 
جزایر یونان
از 1,675 یورو
 
سفر 8 روزه (8 روز و 7 شب) کد سفر: 464
جاذبه‌ها:

تور جزایر جذاب یونان به همراه کروز سواری و دیدار از جزایر میکونوس و سانتورینی به همراه دیدار از آتشفشان فعال منطقه به همراه آب گرم معدنی، دیدار از آتن و گشت کامل آتن به همراه دیدار از آکروپولیس و جاذبه های جذاب شهر آتن و محله پلاکا و جاذبه های دیگر توریستی.

جاذبه‌ها:

تور جزایر جذاب یونان به همراه کروز سواری و دیدار از جزایر میکونوس و سانتورینی به همراه دیدار از آتشفشان فعال منطقه به همراه آب گرم معدنی، دیدار از آتن و گشت کامل آتن به همراه دیدار از آکروپولیس و جاذبه های جذاب شهر آتن و محله پلاکا و جاذبه های دیگر توریستی.


جاذبه‌های یونان که در تور یونان خواهید دید بی‌شمار هستند و گردشگران به سختی می‌توانند تنها به تماشای برخی از آن‌ها اکتفا کنند و یکی از این جاذبه ها تور جزایر یونان می باشد که در قالب تور کشتی کروز یونان اجرا می گردد. بیشتر توریست‌ها، تور یونان را با طبیعت زیبا و تاریخ شگفت انگیزش می‌شناسند. هر چند جزیره‌های این کشور که در جوار دریای مدیترانه قرار دارند و تور کشتی کروز یونان نقش زیادی در جذب توریست‌ها به یونان ایفا می‌کنند. قدم زدن در سواحل شنی و تماشای غروب آفتاب تنها یکی از برنامه‌های مهیجی است که در تور کشتی کروز یونان در تور یونان در انتظارتان است. در تور جزایر یونان با جزیره های جذاب یونان آشنا خواهید شد، جزیره میکونوس خاص‌ترین و شگفت انگیزترین جزیره یونان است که همه ساله گردشگران را به سوی خود فرا می‌خواند. در جزیره میکونوس شور زندگی پس از تاریک شدن هوا جریان پیدا می‌کند. رستوران‌هایی که غذاهای دریایی خوش طعم سرو می‌کنند، بوتیک‌های هیجان انگیز و هتل‌های لوکس و ویژه از جاذبه‌های این جزیره محسوب می‌شوند. در میکونوس برای گذراندن اوقات فراغت خود می‌توانید در برنامه‌های موسیقی زنده شرکت کنید یا به کنار دریا بروید و بر روی شن‌های نرم ساحلی قدم بزنید. 

یکی دریگر از جزایری که در تور کشتی کروز یونان خواهید دید جزیره سانتورینی می باشد،  سانتورینی جزیره‌ای رویایی در یونان است که به واسطه شهرهای صخرهای Fira و Oia که در سواحل غربی قرار دارند به شهرت رسیده و در فهرست بهترین جاذبه‌های یونان برای توریست‌ها قرار گرفته است. خانه‌های مکعبی‌شکل سفید رنگ این جزیره که در کنار ساحل دریا وجود دارند به مراکز خرید و هتل تبدیل شده‌اند و گردشگرانی که با تور جزایر یونان و سانتورینی همسفر شده‌اند برای اقامت در این خانه‌ها لحظه شماری می‌کنند. این جزیره زیبا مکانی مناسب برای برگزاری جشن‌های عروسی و سفر هیجان انگیز ماه عسل محسوب می‌شود. به همین دلیل بسیاری از زوج‌های جوان سانتورینی را برای روزهای آغازین زندگی جدید خود انتخاب می‌کنند. از امکانات تفریحی که در این جزیره وجود دارند می‌توان به آفتاب گرفتن در ساحل، شنا در آبهای نیلگون  و شفاف دریا و... اشاره کرد. 

تور کشتی کروز یونان یکی از جذاب ترین و بهترین تور جزایر یونان می باشد.

در تور جزایر یونان ساوانا با ما همراه باشید.


آیا این سفر برای من مناسب است؟
طبقه‌بندی: طبیعت‌گردی خارجی
نحوه اجرای سفر: گروهی
نیاز به 5 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

اطلاعات حرکت
محل حرکت: فرودگاه امام
زمان حرکت: دوشنبه 1398/05/21 -
وسیله نقلیه اصلی:  هواپیما
وسیله نقلیه محلی:  متناسب با تعداد نفرات

کشور مورد بازدید: یونان
امروز 18 خرداد 1399
شنبه یک دو سه‌ چهار پنج جمعه
12 13 14 15 16 17
18
19 20
21
22 23 24
25
26 27 28
29
30 31
1
2 3 4 5 6 7
8
اجرای تور
 
تعطیل

  برنامه سفر
برنامه سفر
1
پرواز به شهر آتن در یونان، و بعد از رسیدن به آتن ترانسفر به هتل جهت استراحت و بعد از آن لذت بردن از رستوران های شاد و شبانه در آتن، شب را در هتل در آتن اقامت خواهیم داشت.
ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
2
بعد از صرف صبحانه امروز را به دیدنی های شهر آتن اختصاص خواهیم داد، از آکروپولیس، پانتنون، معبد زئوس و استادیوم المپیک باستان دیدن خواهیم نمود، از ورزشگاه پاناتینایکو که مربوط به قرون ششم قبل از میلاد بوده دیدن می کنیم که محل برگزاری مسابقات مختلف در یونان باستان بوده است، از محله معروف و جذاب توریست پذیر آتن مشهود به پلاکا دیدن می کنیم و بعد از صرف شام در این محله پر تردد و شاد برای اقامت به هتل باز خواهیم گشت.
صبحانه در رستوران توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
3
امروز بعد از صرف صبحانه به بندر پیرائوس منتقل خواهید شد تا با کروز دریای راهی جزایر مختلف منطقه شویم، به جزیره میکنوس حرکت خواهیم نمود و در بین راه از جذابیت ها و مناظر زیبای دریای اژه لذت خواهیم برد تا به جزیره میکنوس برسیم و شب را در این جزیره اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در رستوران توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
4
امروز از قسمتهای دنوس دیدن خواهیم نمود و از جذبیت های بی نظیر این جزیره دیدن خواهیم نمود، علاوه بر جذابیت های طبیعی منطقه این مکان از لحاظ اسطوره شناسی جایگاه مقدسی نزد یونان دارد و آن را محل و زادگاه خدایان آپولو و آرتیمیس می دانند، شب را در جزیره میکنوس اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در رستوران توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
5
امروز از میکنوس به جزیره سانتورینی خواهیم رفت، این جزیره مشهور به جواهر دریای اژه می باشد، سانتورینی یکی از مشهورترین و توریستی ترین جزایر یونان می باشد که سالانه تعدا زیادی توریست به این منطقه سفر می کنند، بعد از رسیدن به محل اقامت خود، وقت آزاد خواهید داشت تا از زیبایی های جزیره بیشتر لذت ببرید و یا از سرگرمی های دریایی استفاده نمایید و یا در استخر هتل خود نظاره گر سواحل و دریای زیبای اژه باشید. امشب درسانتورینی اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در رستوران توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
6
امروز یک روز هیجان انگیز دیگر را تجربه خواهید نمود، با قایق به سوی اولین جزیره فعال آتشفشانی خواهیم رفت که می تواتنید به دهانه این آتشفشان بروید و سپس بعد از آن به جزیره دیگری خواهیم رفت که می توانید در میان آبهای سبز سولفوری شیرجه بزنید و از چشمه آب گرم معدنی جزیره لذت ببرید، و بعد از آن می توانید از غروب دریای اژه لذت ببرید و و شب را در سانتورینی اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در رستوران توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
7
امروز به بند پیرائوس باز می گردیم و به شهر آتن می رویم، وقت آزاد در اختیار گردشگر خواهد بود تا از بازارهای خرید و شبهای پلاکا لذت ببرند و شب را در آتن اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در رستوران توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
8
بعد از صرف صبحانه طبق برنامه پروازی به فرودگاه منتقل خواهیم شد تا با خاطراتی به یادماندنی یونان را به سوی ایران ترک نماییم.
صبحانه در رستوران توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر اقامت در هواپیما

پذیرایی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 هواپیما - رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق توضیحات جدول هتل ها
2 رستوران ساوانا رستوران ساوانا رستوران گردشگر هتل مطابق توضیحات جدول هتل ها
3 رستوران ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق توضیحات جدول هتل ها
4 رستوران ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق توضیحات جدول هتل ها
5 رستوران ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق توضیحات جدول هتل ها
6 رستوران ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق توضیحات جدول هتل ها
7 رستوران ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل مطابق توضیحات جدول هتل ها
8 رستوران ساوانا رستوران گردشگر هواپیما - هواپیما -

اقامت‌ها: 7 شب هتل، 1 شب هواپیما
سهم ساوانا تراول کلا 8 وعده غذا شامل: 7 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار
سهم مسافر کلا 14 وعده غذا شامل: 7 وعده ناهار، 7 وعده شام

لوازم ضروری
لباس مناسب طبیعت گردی و شهر گردی
کلاه، عینک آفتابی و دستمال گردن
تنقلات و میان وعده
دستمال مرطوب
لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی
بالش دور گردنی
نخ، سوزن
بند کفش اضافه
لوازم آبتنی(در صورت مساعد بودن شرایط)
کرم ضد آفتاب

توضیحات مهم
 
قیمت تور گروهی جزایر یونان

شهر شب هتل درجه   اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق 1 تخته تخت اضافه کودک12-6 سال کودک زیر 6 سال
آتن 3 Dorian Inn *3 1,675یورو+پرواز 2,435یورو+پرواز 1,315یورو+پرواز 1,165یورو+پرواز 485یورو+پرواز
میکونوس 2 Petasos Town *3
سانتورینی El Greco Resort *4

 خدمات: بیمه مسافرتی، کلیه ورودیه‌ها و گشت‌های ذکر شده در روز شمار، ترانسفرهای فرودگاهی مقصد، کلیه ترانسفرهای گشت ها، راهنمای ‌ فارسی زبان به همراه تور از تهران، راهنمایی محلی در مقصد،7شب اقامت در هتل‌های فوق با صبحانه، تعداد 1 وعده ناهار، خدمات ویزا و هزینه ویزای شنگن.

خدمات شامل این موارد نمی شود: هزینه پرواز بین المللی رفت و برگشت به ایران، تورهای انتخابی، ترانسفرهای اضافی، عوارض خروج از کشور، نوشیدنی‌ها، وعده‌های غذایی ذکر نشده در تور، انعام عوامل محلی و خدمات جانبی غیر از خدمات تور.

توجه: چنانچه تغییر ناخواسته ای برای تغییر هتل ها انجام پذیرد، هنل هایی با همان کیفیت و یا با کیفیت بالاتر جایگزین خواهد شد.


note
از این سفر بیشتر بدانید:
 

 

 

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1398-05-05 تا پایان وقت اداری روز 1398-05-05 می‌باشد.
تورهای همزمان با این تور (از 1398/05/21)
نام سفر مدت

تور ماسوله-سقالکسار

1 روزه

تور دره زمان

1 روزه

تور فیلبندو زیبایی هایش

1 روزه
طراحی : همورا
Savanah Google+
سفر باعث می شود تا دریابی چقدر در جهان ناچیز هستی و چه جای کوچکی را در جهان اشغال کرده ای. گوستاو فلوبر
Copyright © 2020 Savanah. All rights reserved.