صفحه اصلی » تورهای داخلی » ترکمن صحرا و خالد نبی

تور ترکمن صحرا و خالد نبی

(جلگه اسب های وحشی) | 3 روزه - از 14 خرداد 1398
 این تور برگزار شده است. 
ترکمن صحرا و خالد نبی
هزینه سفر به زودی اعلام می‌گردد.
 
سفر 3 روزه (3 روز و 2 شب) کد سفر: 396
جاذبه‌ها:

کوه‌های هزاردره ترکمن‌صحرا، آشنایی بافرهنگ و اقوام مردم ترکمن‌صحرا، مقبره خالد نبی، گورستان سنگی، مرکز پرورش اسب گنبد،‌ بازدید از میل گنبد کاووس، آبشار کبودال، و بازدید از جاذبه های ناهار خوران گرگان

جاذبه‌ها:

کوه‌های هزاردره ترکمن‌صحرا، آشنایی بافرهنگ و اقوام مردم ترکمن‌صحرا، مقبره خالد نبی، گورستان سنگی، مرکز پرورش اسب گنبد،‌ بازدید از میل گنبد کاووس، آبشار کبودال، و بازدید از جاذبه های ناهار خوران گرگان


به دلیل موقعیت جغرافیایی، ترکمن صحرا دارای جاذبه‌های طبیعی و تاریخی منحصر‌ به‌ فردی می باشد. از جنگل های کهن هیرکانی و درختان سرخدار تا  بلندترین برج آجری جهان تا هزار دره‌ها، تا گورستان سنگی مرموز و آرامگاه خالد نبی و اسب‌های اصیل ترکمن تا آبشارکبودوال  (تنهاآبشار تمام خزه ای بی مانند در دنیا)، دیدن زیبایی های جنگل نهارخوران و دیگر آثار تاریخی شهر گرگان و بازدید بندرترکمن و آشورا ده هر کدام به تنهایی می‌تواند دلیلی برای انتخاب تور ترکمن صحرا باشد به ویژه در بهار پربارش و زیبای امسال. در کنار این جاذبه‌ها، فرهنگ غنی و موسیقی مردم ترکمن نیز میراثی گران‌بها برای ترکمن‌ صحراست. در ترکمن صحرا می‌توان میان آوای دوتار و طرح و رنگ لباس زنان غرق شد. تور ترکمن صحرا یکی از بهترین انتخاب های بهاری در منطقه شمالی کشور می باشد که طبیعت گردان زیادی در این فصل از تور ترکمن صحرا لذت فراوان خواهند برد.تور ترکمن صحرا در فصل بهار از جلوه های ویژه و منحصر به فردی برخوردار می باشد.

 راهنمایان تور ترکمن صحرا ی  ساوانا تراول شما را با دانستنی های تاریخی،فرهنگی،اجتماعی،طبیعی،زمین شناسی جای جای سفر آشنا خواهند کرد.
ویژگی تور ترکمن صحرا و طبیعت گردی ساواناتراول برگزاری بازی ها و رویدادهای ورزشی هیجان انگیز و شاد ورزشی در سفر می باشد.

 


آیا این سفر برای من مناسب است؟
طبقه‌بندی: طبیعت‌گردی داخلی
نحوه اجرای سفر: گروهی
نیاز به مرخصی ندارد

اطلاعات حرکت
محل حرکت: میدان آرژانتین- ابتدای خ احمد قصیر- نبش خ شفق(شهید مسعود احمدیان)
زمان حرکت: سه شنبه 1398/03/14 - ساعت 05:00 صبح
وسیله نقلیه اصلی:  اتوبوس 25 نفره VIP
وسیله نقلیه محلی:  مینی‌بوس

استان مورد بازدید: گلستان
امروز 18 خرداد 1399
شنبه یک دو سه‌ چهار پنج جمعه
4 5
6
7 8 9
10
11 12 13
14
15
16
17
18 19 20 21 22 23
24
25 26 27 28 29 30
31
اجرای تور
 
تعطیل

  برنامه سفر
برنامه سفر
1
برای آغاز سفری جذاب و مهیج از تهران سر ساعت5 بامدادراهی می شویم، و بعد از معارفه و آشنایی گردشگران با یکدیگر و سرپرست تور، در رستوران چاشت می خوریم و سپس مسیر خود را به سوی بندر ترکمن ادامه می دهیم وپس از ورود به بندر ترکمن و صرف صبحانه، قایق سواری تا جزیره آشورا ده را خواهیم داشت و سپس از بازار بندر ترکمن بازدید خواهیم نمود، پس از خوردن ناهار به دیدن جنگل ناهارخوران گرگان خواهیم رفت و سپس تا رسیدن به اقامت گاه گچی سو در کوه پایه خالد نبی استراحتی کوتاه در اتوبوس خواهیم داشت و در اقامتگاه شامگاه و شبی زیبارا برای بیدارباش زودهنگام بامدادی به سر خواهیم برد.
اقامت در اتوبوس
2
بامدادان زودهنگام بر می خیزیم و پس از خوردن چاشت بامدادی به دیدن آر امگاه خالدنبی و گورستان میل و دشت زیبای منطقه خواهیم رفت و سپس به منطقه گنبد کاووس برمی گردیم و به دیدن زیبایی های مرکز پرورش اسب گنبد و بنای ثبت جهانی گنبدکاووس و دیگر بناهای بازمانده از پیشینیان خواهیم رفت و سپس به سوی علی آباد کتول ادامه مسیر خواهیم دادتا با دیدن آبشار کبود وال تنها آبشار خزه ای جهان چشم مان روشن شود و سپس به اقامتگاه شب مان خواهیم رفت.
صبحانه در رستوران توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در خانه محلی توسط ساوانا اقامت در خانه محلی
3
پس از خوردن صبحانه به سوی شهر گرگان خواهیم رفت تااز دیدنی های شهر تاریخی گرگان بازدید کنیم و پس از خوردن ناهار گرگان را به سوی تهران راهی می شویم تا در جاده زیبای کناره و فیروزکوه از زیبایی های بی پایان سیراب شویم و شبان گاه با کوله باری از خاطره های زیبای یک سفر شاد به تهران برسیم.
صبحانه در خانه محلی توسط ساوانا ناهار در طبیعت توسط ساوانا شام در خانه محلی توسط ساوانا اقامت در خانه محلی

پذیرایی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 - - - - - - اتوبوس VIP
2 رستوران ساوانا رستوران گردشگر خانه محلی ساوانا خانه محلی بصورت گروهی
3 خانه محلی ساوانا طبیعت ساوانا خانه محلی ساوانا خانه محلی بصورت گروهی

اقامت‌ها: 1 شب اتوبوس، 2 شب خانه محلی
سهم ساوانا تراول کلا 5 وعده غذا شامل: 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 2 وعده شام
سهم مسافر کلا 1 وعده غذا شامل: 1 وعده ناهار
تعداد میان وعده بر عهده ساوانا تراول: 3 وعده

لوازم ضروری
لباس مناسب طبیعت گردی و شهر گردی
کلاه، عینک آفتابی و دستمال گردن
ظرف پر شده آب
شناسنامه و کارت ملی
تنقلات و میان وعده
دستمال مرطوب
لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی
بالش دور گردنی
پتوی سفری
حوله سفری
نخ، سوزن
فلاسک کوچک
دوربین عکاسی
نقشه راه‌ها و یا مقصد مورد سفر
لیوان، قاشق، چنگال، چاقو
زیر انداز انفرادی
ملحفه
کرم ضد آفتاب
دفترچه بیمه

سایر خدمات
 • تیم سرپرستی
 • راهنمای محلی
 • کلیه ورودیه‌های گشت‌های تور
توضیحات مهم
 • محل اقامت در خانه‌های محلی، سنتی و یا چادر بصورت گروهی می‌باشد و نحوه استقرار افراد در اماکن نام برده شده بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت محل دارد. و ساوانا تراول تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق یا چادر اختصاصی به فرد و یا افراد(حتی زوجین) ندارد. با این حال ساوانا در حد توان و امکانات محل اقامت، حداکثر همکاری را با همسفران خواهد نمود.
 • در صورت استفاده از هتل و یا مسافر خانه، تخت سوم در اکثر هتل‌ها از نوع تخت جمع شو و یا کاناپه تخت خواب شو می‌باشد که در اتاق دو تخته قرار داده می‌شود.
 • محل های اقامت اعلام شده در جدول بالا برای این تور در نظر گرفته شده است، چنانچه تغییر ناخواسته ای در رزرو این اماکن ایجاد گردد، ساوانا تراول مکان‌های با کلاس برابر و یا حتی بالاتر را جایگزین خواهد نمود.
شرایط و مقررات مهم
 1. برنامه تور با توجه به شرایط آب و هوایی و یا هر عامل دیگر محیطی قابل جابجایی می‌باشد.

 2. لطفا جزئیات و خدمات برنامه را مطالعه نمایید و یا از کانتر فروش اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

 3. جهت جلوگیری از تولید زباله و آسیب به محیط زیست از آوردن هر گونه ظروف یکبار مصرف جلوگیری نمایید.

 4. سبک سفر نمودن را تمرین کنید و برای استفاده بهینه از فضای وسیله نقلیه از کوله و یا چمدان سبک و کم حجم استفاده نمایید.

 5. در قسمت پایین همین صفحه شرایط و مقررات تور بطور کامل ذکر گردیده است.

ساوانا، تور ساوانا، ساوانا تراول، گردشگری ساوانا،شرکت گردشگری ساوانا، طبیعت گردی ساوانا، آژانس گردشگری ساوانا، تور یکروزه، تور یک روزه، تور یک روزه اطراف تهران، طبیعت گردی، طبیعت گردی اطراف تهران، طبیعتگردی، تور طبیعت گردی، تورهای طبیعت، طبیعت گردی ایران، تور طبیعت گردی یک روزه، تور یک روزه ارزان، تور چند روزه، تور داخلی، تور تعطیلات خرداد، تور تعطیلات عید فطر، تور تعطیلات نوروز، تور جنگل ابر، تور جنگل، تور کویر،تور فرهنگی، تور ایرانگردی، تور ایرانگردی، ایران گردی، تور ایران گردی، قیمت تورهای داخلی، تور داخلی ارزان،تور طبیعت گردی ارزان، تور ایرانگردی با قطار، قیمت تورهای داخلی، سفر، آژانس گردشگری،آژانس های طبیعت گردی، تور دوچرخه سواری، تور کمپینگ، کمپینگ، تور داخلی کمپینگ، تور طبیعت گردی کمپینگ، تور کوهنوردی، برنامه کوهنوردی، تور های کوهنوردی تهران، تور کوهنوردی داخلی، تورهای تعطیلات، تورهای یک روزه، تور ارزان، تور شمال، تور شمال ارزان، تور طبیعت گردی شمال، تور کویر گردی، تور شتر سواری، تور دوروزه، تورهای چندروزه، تور دشت، تور مسافرتی داخلی، تور گردشگری، تور ماجراجویانه، تورهای گردشگری، تور فستیوال، رفتینگ، آفرود، تور بک پکری، کوله گردی، تور اسکی،تور جنوب، تور غرب ایران، تور شرق، خانه محلی، اقامت، بوم گردی، خانه روستایی، گردشگر، تور، تور ییلاق، تور دریاچه، شکم گردی، تهران گردی، قزوین گردی، زنجان گردی، گردی، گردش،


note
از این سفر بیشتر بدانید:
 

 

 

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1398-03-11 تا پایان وقت اداری روز 1398-03-11 می‌باشد.
طراحی : همورا
Savanah Google+
سفر باعث می شود تا دریابی چقدر در جهان ناچیز هستی و چه جای کوچکی را در جهان اشغال کرده ای. گوستاو فلوبر
Copyright © 2020 Savanah. All rights reserved.