تاریخ اجرا یا ثبت‌نام این تور گذشته است اما نگران نباشید!
صفحه اصلی » تورهای خارجی » تور کنیا، تانزانیا، زنگبار

تور تور کنیا، تانزانیا، زنگبار

(بزرگترین سافاری مهاجرت حیات وحش) | 13 روزه - از 10 خرداد 1398
 این تور برگزار شده است. 
تور کنیا، تانزانیا، زنگبار
از 3,345 دلار
 
سفر 13 روزه (14 روز و 13 شب) کد سفر: 394
جاذبه‌ها:

سافاری حیات وحش در معروفترین پارک های ملی تانزانیا و کنیا در گرونگرو، سرنگیتی و ماسایی مارا، آشنایی با زندگی قبایل بومی و دیدار از نحوه زندگی بشر اولیه به شکل واقعی، دیدار از جزیره زنگبار که از اقوام مهاجر شیرازی ایران می باشند، دیدار از بازار قدیم برده فروش‌ها و تاریخ برده داری، طبیعت زیبای جزیره زنگبار و اسنورکلینگ در سواحل مرجانی،بافت قدیم جزیره زنگبار،دیدار از شهر نایروبی و آشنایی با فرهنگ مردمان شرق آفریقا،تاریخ وطبیعت کنیا، دیدار از بندر مومباسا با سواحل زیبا  و بسیاری از مناظر زیبای آفریقا.

جاذبه‌ها:

سافاری حیات وحش در معروفترین پارک های ملی تانزانیا و کنیا در گرونگرو، سرنگیتی و ماسایی مارا، آشنایی با زندگی قبایل بومی و دیدار از نحوه زندگی بشر اولیه به شکل واقعی، دیدار از جزیره زنگبار که از اقوام مهاجر شیرازی ایران می باشند، دیدار از بازار قدیم برده فروش‌ها و تاریخ برده داری، طبیعت زیبای جزیره زنگبار و اسنورکلینگ در سواحل مرجانی،بافت قدیم جزیره زنگبار،دیدار از شهر نایروبی و آشنایی با فرهنگ مردمان شرق آفریقا،تاریخ وطبیعت کنیا، دیدار از بندر مومباسا با سواحل زیبا  و بسیاری از مناظر زیبای آفریقا.


کشورهای شرق آفریقا مانند کنیا، تانزانیا، زنگبار، ازجمله کشورهای آفریقایی هستند که طبیعت و حیات‌وحش بی‌نظیری دارند و همین مسئله باعث شده است که امروزه به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین قطب‌های گردشگری دنیا شناخته شوند. سالانه محققان، توریست ها و طبیعت گردان بی‌شماری برای تماشای مهاجرت بزرگ حیوانات به کشورهای کنیا، تانزانیا، زنگبار می آیند تا از طبیعت و سافاری حیات وحش آن لذت ببرند، لمس حیوانات از فاصله‌ی نزدیک و رفتن به پارک‌های ملی، سفری فراموش‌ نشدنی را تجربه خواهید نمود. حیوانات وحشی همچون گورخرها، شیرها، فیل‌ها، گوزن‌ها و زرافه‌ها به‌صورت سالیانه و در چرخه‌ای تکرارشونده، در فصل‌های معینی مهاجرت گروهی کرده و محل زندگی خود را تغییر می‌دهند و پس از چند ماه به محل اولیه‌ی زندگی خود بازمی‌گردند. کشور کنیا یکی از اصلی‌ترین مکان‌ها برای پذیرش حیوانات در فصل مهاجرت است. اگر قصد دیدن مهاجرت حیوانات به کنیا را دارید بهتر است همراه با گروه سافاری در فصل بهار و تابستان راهی کشور تانزانیا شده و به کمک بومیان و راهنمایان حرفه‌ای، به تماشای مناظر شگفت‌انگیز حرکت حیوانات به‌صورت دسته‌جمعی بپردازید. در تور کنیا، تور تانزانیا و تور زنگبار قصد داریم تا به همراه مهاجرت بزرگ حیوانات که از تانزانیا شروع نموده و تا کنیا ادامه مسیر می دهند از این پدیده طبیعی و زیبا دیدن کنیم. در تور تانزانیا علاوه بر اینکه با فرهنگ های بومی منطقه آشنا خواهید شد از قبایل بدوی ماسایی نیز دیدن خواهید نمود که هنوز مانند نیاکان خود و انسانهای اولیه زندگی می کنند. همپنین در تور زنگبار از جاذبه های تاریخی و طبیعی منطقه دیدن خواهید نمود و در تور کنیا نیز علاوه بر سافاری و دیدن مهاجرت بزرگ حیوانات از سواحل اقیانوس آرام در مومباسا به تفریحات دریایی و استراحت خواهید پرداخت. 

در تور کنیا، تور تانزانیا و تور زنگبار با ساوانا همراه باشید.


آیا این سفر برای من مناسب است؟
طبقه‌بندی: طبیعت‌گردی خارجی
نحوه اجرای سفر: گروهی
نیاز به 8 روز مرخصی

اطلاعات حرکت
محل حرکت: فرودگاه امام
زمان حرکت: جمعه 1398/03/10 -
وسیله نقلیه اصلی:  هواپیما
وسیله نقلیه محلی:  متناسب با تعداد نفرات

کشور مورد بازدید: آفریقا
امروز 18 خرداد 1399
شنبه یک دو سه‌ چهار پنج جمعه
28 29 30 31 1 2
3
4 5
6
7 8 9
10
11 12 13
14
15
16
17
18 19 20 21 22 23
24
اجرای تور
 
تعطیل

  برنامه سفر
برنامه سفر
1
پرواز از تهران به سمت جزیره زنگبار، بعد از ورود به زنگبار به محل اقامت جهت استراحت و اقامت شبانه منتقل خواهیم شد.
صبحانه در هواپیما توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
2
بعد از صرف صبحانه با قایق های سنتی به جزیره زندان حرکت خواهیم نمود، این جزیره از بازارهای قدیم خرید و فروش برده‌گان و محل نگه‌داری آنها بوده اما امروزه بصورت موزه درآمده است، سپس در آبهای نیلگون اقیانوس هند به اسنورکلینگ می‌پردازیم و بعد از صرف ناهار در ادامه از بافت قدیم جزیره زنگبار دیدن خواهیم نمودو بعد از آن وقت آزاد خواهیم داشت تا از بازارهای سنتی زنگبار در شهر سنگی بازدید نماییم و بعد از آن به هتل باز می‌گردیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
3
روز آزاد در زنگبار جهت استراحت یا انتخاب تورهای اختیاری توسط مسافر، این روز وقت آزاد بابت خرید تورهای اختیاری می باشد که می توانید یکی از تورهای شنا با دلفین ها، دیدار از بازار سنتی و یا دیگر قسمتهای جزیره زنگبار بازدید داشته باشند یا از باغ‌های ادویه زنگبار که از مشهورترین باغات تولید ادویه هستند بازدید نمایید، شب را در زنگبار اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
4
پرواز از زنگبار به آروشا و سفر زمینی به شهر کاراتو برای سافاری‌های حیات وحش، بعد از پرواز یک و نیم ساعته به آروشا حدود 3 ساعت سفر زمینی خواهیم داشت تا به منطقه کاراتو برسیم که شب را در لوج‌های با صفا اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در لوج توسط ساوانا اقامت در لوج
5
به شروع روزهای زیبا و کم نظیر سافاری حیات وحش و مهاجرت بزرگ حیوانات نزدیک می شویم، امروز را در یکی از معروفترین پارکهای ملی و مناطق حفاظت شده دنیا به نام گرونگرو سافاری خواهیم داشت. گرونگرو یکی از مهم‌ترین و غنی ترین پارک‌های ملی و مناطق حفاظت شده تانزانیا است که زیستگاه بسیاری از حیوانات وحشی است، در این روز از قبایل بدوی ماسایی که هنوز زندگی سنتی خودشان را حفظ کرده اند بازدید می‌کنیم و به خانه های آنها خواهیم رفت و با نحوه زندگی آنها آشنا خواهیم شد، به بیشه زار شیرها می‌رویم و در جستجوی دیدن آنها هیجان زده می‌شویم، عصر هنگام به سوی بزرگترین پارک ملی تانزانیا به نام سرنگیتی خواهیم رفت تا شب را در این منطقه اقامت داشته باشیم.
صبحانه در لوج توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در لوج توسط ساوانا اقامت در کمپ
6
یک روز دیگر هیجان انگیز دیگر را از مهاجرت حیوانات در سرنگیتی خواهیم دید، سرنگیتی از بزرگترین پارک‌های حیات وحش می باشد که سالانه میلیون ها حیوان وحشی در یک چرخه منظم در این فصل از سال به سمت کنیا مهاجرت می کنند و صحنه های ناب حیات وحش را رقم می زنند، بعد از سافاری امشب را نیز در سرنگیتی اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در کمپ توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در کمپ توسط ساوانا اقامت در کمپ
7
امروز را نیز در دیگر قسمت های سرنگیتی به سافاری خواهیم پرداخت و تا مرز کنیا پیش خواهیم رفت و از آنجا وارد کشور کنیا و ماسایی مارا خواهیم شد و شب را در این منطقه اقامت خواهیم نمود.
صبحانه در کمپ توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در لوج توسط ساوانا اقامت در لوج
8
امروز سافاری در ماسایی مارا خواهیم داشت و سپس به سوی دریاچه زیبای نایواشا حرکت خواهیم نمود و شب را در این منطقه اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در لوج توسط ساوانا ناهار در قابل حمل توسط ساوانا شام در لوج توسط ساوانا اقامت در لوج
9
بعد از صرف صبحانه قایق سواری روی دریاچه نایواشا خواهیم داشت و بعد از صرف ناهار به سوی نایروبی برای استراحت و اقامت شبانه عزیمت خواهیم نمود.
صبحانه در لوج توسط ساوانا ناهار در لوج توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
10
امروز گشت تمام روز شهری در نایروبی رو خواهیم داشت، در این روز به پارک زرافه ها می‌رویم و از نزدیک به آنها غذا می‌دهیم، با زرافه‌ها عکس می‌گیریم، گشت پانارومیک شهری داریم و از چهارمین برج بلند قاره آفریقا بالا می‌رویم و شهر نایروبی را نظاره گر خواهیم بود، به بوماس کنیا(خانه کنیا) می‌رویم و به تماشای رقص های محلی می‌نشینیم و از ماکت‌های قبایل مختلف بازدید می‌کنیم و با قبایل شرق آفریقا آشنا می‌شویم و برای استراحت و اقامت به هتل بازمی گردیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
11
بعد از صرف صبحانه به بندر زیبای مومباسا پرواز خواهیم نمود، وقت آزاد در اختیار مسافر خواهد بود تا از سواحل جذاب اقیانوس هند و تفریحات دریایی استفاده نمایند و شب را در مومباسا اقامت خواهیم نمود.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
12
امروز را نیز وقت آزاد در اختیار مسافر خواهد بود تا از تفریحات دریایی این سواحل جذاب استفاده نمایند، و یا در ساحل به استراحت بپردازند و شب را در مومباسا اقامت نمایند.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل 4 ستاره
13
بعد از صرف صبحانه، وقت آزاد تا زمان ترانسفر به فرودگاه و بازگشت به تهران داریم و با خاطراتی سفید از قاره سیاه، آنجا را به مقصد تهران ترک می‌کنیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در هواپیما توسط ساوانا اقامت در هواپیما

پذیرایی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 هواپیما ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل 4 ستاره -
2 هتل ساوانا رستوران ساوانا رستوران گردشگر هتل 4 ستاره -
3 هتل ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل 4 ستاره -
4 هتل ساوانا قابل حمل ساوانا لوج ساوانا لوج -
5 لوج ساوانا قابل حمل ساوانا لوج ساوانا کمپ -
6 کمپ ساوانا قابل حمل ساوانا کمپ ساوانا کمپ -
7 کمپ ساوانا قابل حمل ساوانا لوج ساوانا لوج -
8 لوج ساوانا قابل حمل ساوانا لوج ساوانا لوج -
9 لوج ساوانا لوج ساوانا رستوران گردشگر هتل 4 ستاره -
10 هتل ساوانا رستوران ساوانا رستوران گردشگر هتل 4 ستاره -
11 هتل ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل 4 ستاره -
12 هتل ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل 4 ستاره -
13 هتل ساوانا رستوران گردشگر هواپیما ساوانا هواپیما -

اقامت‌ها: 7 شب هتل 4 ستاره، 3 شب لوج، 2 شب کمپ، 1 شب هواپیما
سهم ساوانا تراول کلا 27 وعده غذا شامل: 13 وعده صبحانه، 8 وعده ناهار، 6 وعده شام
سهم مسافر کلا 12 وعده غذا شامل: 5 وعده ناهار، 7 وعده شام

لوازم ضروری
لباس مناسب طبیعت گردی و شهر گردی
کلاه، عینک آفتابی و دستمال گردن
دستمال مرطوب
لوازم شخصی
پاسپورت
لوازم پیشنهادی
بالش دور گردنی
نخ، سوزن
لوازم آبتنی(در صورت مساعد بودن شرایط)
دوربین عکاسی
دوربین چشمی
کرم ضد آفتاب

توضیحات مهم
 
قیمت تور گروهی ازبکستان

شهر شب هتل درجه اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق 1 تخته تخت اضافه کودک12-6 سال کودک زیر 6 سال
 زنگبار 3 به زودی  *3

3,315دلار

+پرواز

3,875دلار

+پرواز

2,945دلار+پرواز 2,045دلار+پرواز 1,845دلار+پرواز
 کاراتو 1 به زودی *4
 سرنگیتی 2 به زودی کمپ
ماسایی مارا  1 به زودی لوج
نایواشا 1 به زودی لوج
نایروبی 2 به زودی لوج
مومباسا 2 به زودی *4

 

خدمات: بیمه مسافرتی، کلیه ورودیه‌ها و گشتهای ذکر شده در روز شمار تور، ترانسفرهای فرودگاهی مقصد، کلیه ترانسفرهای گشت ها، راهنمای ‌ فارسی زبان به همراه تور از تهران،تعداد دو پرواز داخلی، راهنمای محلی، کلیه اقامت ها طبق جدول با صبحانه،

تعداد 6 ناهار، تعداد 4 شام،ویزای دو کشور کنیا و تانزانیا.

خدمات شامل این موارد نمی شود: هزینه پرواز بین المللی رفت و برگشت به ایران، تورهای انتخابی، ترانسفرهای اضافی، عوارض خروج از کشور، نوشیدنی‌ها، وعده‌های غذایی ذکر نشده در تور، انعام عوامل محلی و خدمات جانبی غیر از خدمات تور.


 

 

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1398-03-07 تا پایان وقت اداری روز 1398-03-07 می‌باشد.
تورهای همزمان با این تور (از 1398/03/10)
نام سفر مدت

تور تور تانزانیا، زنگبار

8 روزه

تور ازبکستان

6 روزه

تور تور امامه به کلوگان

1 روزه
طراحی : همورا
Savanah Google+
سفر باعث می شود تا دریابی چقدر در جهان ناچیز هستی و چه جای کوچکی را در جهان اشغال کرده ای. گوستاو فلوبر
Copyright © 2020 Savanah. All rights reserved.