صفحه اصلی » تورهای خارجی » ویتنام،لائوس،کامبوج (ایندوچاینا)

تور ویتنام،لائوس،کامبوج (ایندوچاینا)

(طبیعت،تاریخ و فرهنگ شرق) | 10 روزه - از 3 آبان 1398
 این تور برگزار شده است. 
ویتنام،لائوس،کامبوج (ایندوچاینا)
از 1,675 دلار
با تخفیف ویژه 4 ستاره 1590دلار  
سفر 10 روزه (10 روز و 9 شب) کد سفر: 312
جاذبه‌ها:

منطقه جنوب شرق آسیا از منحصر به فردترین مناطق گردشگری دردنیا می باشد که مجموعه ای از فعالیت‌های طبیعت گردی،ورزشی،تاریخ و فرهنگ، و بازارهای خرید با کیفیت را در خود جای داده است، دیدار از معابد و آشنایی با آیین‌های مناطق جنوب شرق آسیا در کشورهای ویتنام، لائوس، کامبوج، طبیعت‌گردی و انجام فعالیت‌های متنوع آبی در خلیج هالونگ،کروز 3 و یا 4 ستاره با خدمات ویژه و فول برد، دیدار از بزرگترین معبد مذهبی جهان و جاذبه های دیگر.

جاذبه‌ها:

منطقه جنوب شرق آسیا از منحصر به فردترین مناطق گردشگری دردنیا می باشد که مجموعه ای از فعالیت‌های طبیعت گردی،ورزشی،تاریخ و فرهنگ، و بازارهای خرید با کیفیت را در خود جای داده است، دیدار از معابد و آشنایی با آیین‌های مناطق جنوب شرق آسیا در کشورهای ویتنام، لائوس، کامبوج، طبیعت‌گردی و انجام فعالیت‌های متنوع آبی در خلیج هالونگ،کروز 3 و یا 4 ستاره با خدمات ویژه و فول برد، دیدار از بزرگترین معبد مذهبی جهان و جاذبه های دیگر.


منطقه جنوب شرق آسیا از منحصر به فرد‌ترین مناطق گردشگری دردنیا است که مجموعه‌ای از فعالیت‌های طبیعت گردی، ورزشی، تاریخ و فرهنگ، و بازارهای خرید را در خود جای داده است. این منطقه بواسطه قرار گرفتن در بین دو تمدن بزرگ هند و چین به ایندوچاینا (Indochina) شهرت پیدا کرده است. تاریخ کهن و معاصر این کشورها همواره دستخوش تغییرات زیاد بوده، با تور ویتنام، تور لائوس و تور کامبوج علاوه بر سفر در قلب تاریخ این قسمت از کره زمین از طبیعت بکر و بی نظیر منطقه استفاده خواهید برد. و در این میان تور ویتنام یکی از برجسته‌ترین کشورهای است که با شنیدن  نام این کشور دو دیدگاه در ذهن تداعی می‌شود. از طرفی گذشته‌ای همراه با مستعمره بودن و صحنه مناقشه جنگ‌های داخلی و بین‌المللی بسیار و از طرف دیگر یکی از برترین مقصدهای گردشگری باجاذبه‌های زیبای طبیعی وطبیعت گردی‌های مختلف نظیر ساحل‌های متنوع، و ورزش‌های آبی مانند کایاک سواری و شنا، معابد زیبا و بازارهایی متنوع و با کیفیت را می‌توان در این تور داشت. در تعطیلات بهمن ماه و تورهای نوروز 98 قصد داریم تا بار دیگر تور ایندوچاینا را برگزار کنیم.

کشور لائوس واقع در جنوب شرقی آسیا می باشد و تور لائوس نیز، یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری این قاره به شمار می‌آید. این کشور پس از باز شدن درهای آن بر روی گردشگران کل دنیا، یعنی از سال 1990، جزءِ پرترددترین کشورهای جنوب شرقی آسیا بوده است و موردتوجه افراد زیادی از اقصی نقاط دنیا قرارگرفته است. در تور لائوس با جاذبه های لائوس بیشتر آشنا خواهید شد. 

شور کامبوج که یک از پرترددترین مقاصد گردشگری جنوب شرقی آسیا است که توریست های زیادی را به خود جلب نموده است، کشور کامبوج نیز همچون دیگر کشورهای آسیایی از آشپزخانه‌ای غنی و پررونق برخوردار است و تنوع غذاهای آن بسیار زیاد است که در تور کامبوج با آن روبرو خواهید شد. یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های کامبوج درواقع همین غذاها است که توجه گردشگران را در تور کامبوج به خود جلب کرده و خوردن آن‌ها، تجربه‌ای نوین را برای آنان رقم می‌زند. در تور ویتنام، تور لائوس، و تور کامبوج با بسیاری از جاذبه های تور ایندوچاینا آشنا خواهید شد.

در تور ایندوچاینا پذیرای شما خواهیم بود.


آیا این سفر برای من مناسب است؟
طبقه‌بندی: طبیعت‌گردی خارجی
نحوه اجرای سفر: گروهی
نیاز به 6 روز مرخصی + 1 روز 5شنبه

اطلاعات حرکت
محل حرکت: فرودگاه امام خمینی
زمان حرکت: جمعه 1398/08/03 -
وسیله نقلیه اصلی:  هواپیما
وسیله نقلیه محلی:  متناسب با تعداد نفرات

کشور مورد بازدید: ایندوچاینا
امروز 18 خرداد 1399
شنبه یک دو سه‌ چهار پنج جمعه
20 21 22 23 24 25
26
27
28 29 30 1 2
3
4
5
6
7
8 9
10
11 12 13 14
15
16
17
اجرای تور
 
تعطیل

  برنامه سفر
برنامه سفر
1
پرواز از تهران به شهر سیم ریپ در کامبوج پرواز می‌کنیم و شب را در شهر سیم ریپ به استراحت می پردازیم.
صبحانه در هواپیما توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
2
گشت تمام روز در وسیع‌ترین بناهای مذهبی جهان که شهرت جهانی بسیاری دارند، پس از صرف ناهار بصورت بوفه از دیگر اماکن زیبای تاریخی و طبیعی منطقه بازدید می‌کنیم و سپس به هتل جهت استراحت باز می‌گردیم و شب را مسافران می توانند از بازارها و یا رستوران های جذاب پر شور شبانه سیم ریپ لذت ببرند و سپس شب را در هتل می‌گذرانیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
3
وقت آزاد در اختیار مسافر داریم تا زمان ترانسفر به فرودگاه و از آنجا به سمت لانگ پرابانگ در لائوس پرواز می‌کنیم، و سپس به هتل جهت استراحت و اقامت شبانه خواهیم رفت. شب را می توانید در شهر رستوران گردی کنید و یا از بازارهای جذاب شبانه استفاده نمایید.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
4
بعد از صرف صبحانه گشت پانارومیک شهری خواهیم داشت و از بافت سنتی شهری و معابد دیدن خواهیم نمود و بعد از آن به دل طبیعت خواهیم رفت و از آبشار زیبای خوانسگی بازدید خواهیم داشت و در مسیر برگشت می توانید در حوضچه‌های آب طبیعی پایین آبشار به شنا و آب تنی مشغول شوید و لذت بیشتری از طبیعت ببرید، بعد از آن از تپه فوسی بالاخواهیم رفت و چشم اندازی زیبا را از منطقه خواهیم داشت و شب را در اختیار خودتان خواهید بود تا از به استراحت و یا شب گردی داشته باشید.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
5
بعد از صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق‌ها به فرودگاه منتقل خواهیم شد و به شهر هانوی در ویتنام پرواز خواهیم نمود و بعد از وقت آزاد خواهیم داشت تا از رستوران های شبانه و سر زنده هانوی استفاده کنیم، و به هتل محل اقامت خواهیم رفت تا شب را در هانوی سپری کنیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
6
بعد از صرف صبحانه گشت هانوی را خواهیم داشت، از مجموعه موزه، محل اقامت و جسد مومیایی هوچی مین رهبر ویتنام بازدید می‌کنیم، از معبد ادبیات اولین دانشگاه ویتنام که سابقه آن به سال 1070 باز می‌گردد، بازدید می‌کنیم. بعد از صرف ناهار، وقت آزاد در اختیار مسافر است تا از بازارهای خرید و یا گشت های شبانه و یا رستوران گردی استفاده نمایند و شب را در هانوی می‌مانیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
7
بعد از صرف صبحانه مسیر 4 ساعته به سمت خلیج هالونگ را داریم و بعد از آن به کروز محل اقامت خود می‌رویم، از مناظر بی نظیر مسیر و خلیج هالونگ لذت می‌بریم، با مردمان بومی و زندگی آنها در خانه های شناور روی آب که عمدتا به ماهیگیری اشتغال دارند آشنا خواهیم شد، فعالیت های متنوع دریایی نظیر کایاک سواری روی خلیج هالونگ خواهیم داشت، خلیج هالونگ که ثبت میراث جهانی یونسکو شده است از عجایب هفتگانه طبیعی دنیا است، و اقامت شبانه در کروز را تجربه می‌کنیم.
صبحانه در کروز توسط ساوانا ناهار در کروز توسط ساوانا شام در کروز توسط ساوانا اقامت در هتل
8
امروز را نیز با حرکات تای چی روی عرشه شروع می کنیم، بعد از صرف صبحانه داچسب به ادامه گشت و گذار در خلیج هالونگ خواهیم پرداخت، از غارهای آبی گرفته، و غار اعجاب انگیزی که در اثر فرسایش و نفوذ آب در دل صخره های زیبا بوجود آمده دیدن می کنیم، و از مزارع پرورش مروارید و دیگر جاذبه های این خلیج مشهور دیدن خواهیم نمود، شب را در کنار قایق به ماهی گیری سر گرم خواهیم شد و شبی دل انگیز دیگری در روی کروز اقامت خواهیم داشت.
صبحانه در کروز توسط ساوانا ناهار در کروز توسط ساوانا شام در کروز توسط ساوانا اقامت در هتل
9
صبح را با حرکات و تمرینات تای چی روی عرشه با مربی مخصوص کروز آغاز می‌کنیم و بعد از صرف صبحانه، دیدار از مناظر و قست‌های دیگر خلیج بی همتای هالونگ را خواهیم داشت و بعد از فعالیت های متنوع و جذاب در منطقه خلیج هالونگ بسوی هانوی باز می گردیم و شب را در هانوی اقامت خواهیم نمود.
صبحانه در کروز توسط ساوانا ناهار در کروز توسط ساوانا شام در رستوران توسط گردشگر اقامت در هتل
10
بعد از صرف صبحانه وقت آزاد خواهیم داشت تا به جمع آوری وسایل بپردازیم و بعد از آن به فرودگاه منتقل شویم تا با خاطراتی جذاب از این کشور زیبا بسوی تهران پرواز کنیم.
صبحانه در هتل توسط ساوانا ناهار در رستوران توسط گردشگر اقامت در هواپیما

پذیرایی و اقامت
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 هواپیما ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل -
2 هتل ساوانا رستوران ساوانا رستوران گردشگر هتل -
3 هتل ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل -
4 هتل ساوانا رستوران ساوانا رستوران گردشگر هتل -
5 هتل ساوانا رستوران گردشگر رستوران گردشگر هتل -
6 هتل ساوانا رستوران ساوانا رستوران گردشگر هتل -
7 کروز ساوانا کروز ساوانا کروز ساوانا هتل -
8 کروز ساوانا کروز ساوانا کروز ساوانا هتل -
9 کروز ساوانا کروز ساوانا رستوران گردشگر هتل -
10 هتل ساوانا رستوران گردشگر هواپیما - هواپیما -

اقامت‌ها: 9 شب هتل، 1 شب هواپیما
سهم ساوانا تراول کلا 18 وعده غذا شامل: 10 وعده صبحانه، 6 وعده ناهار، 2 وعده شام
سهم مسافر کلا 11 وعده غذا شامل: 4 وعده ناهار، 7 وعده شام

لوازم ضروری
لباس مناسب طبیعت گردی و شهر گردی
کلاه، عینک آفتابی و دستمال گردن
شناسنامه و کارت ملی
دستمال مرطوب
لوازم شخصی
پاسپورت
عکس پرسنلی
لوازم پیشنهادی
بالش دور گردنی
نخ، سوزن
لوازم آبتنی(در صورت مساعد بودن شرایط)
دوربین عکاسی
دوربین چشمی
کرم ضد آفتاب

توضیحات مهم
 
قیمت تور گروهی ویتنام، لائوس؛ کامبوج 9 روزه

شهر شب هتل درجه اتاق ۲ تخته (هر نفر) اتاق 1 تخته تخت اضافه کودک12-6 سال کودک زیر 6 سال
سیم ریپ Visoth Boutique *4

1,675دلار
با تخفیف ویژه

1595دلار

1,825دلار
با تخفیف ویژه

1,745دلار

1,525دلار
با تخفیف ویژه

1,495دلار 

1,485دلار
با تخفیف ویژه

1,425دلار

1,185دلار
با تخفیف ویژه

1,145دلار

لوانگ پرابانگ Villa Maly Boutique *4
هانوی 3 Splendid Star Grand Hotel *4
هالونگ  1 Golden Cruise Ha Long *5
سیم ریپ *3

1,545دلار
با تخفیف ویژه

1,495دلار

1,625دلار
با تخفیف ویژه

1,595دلار

1,485دلار
با تخفیف ویژه

1,455دلار

1,425دلار
با تخفیف ویژه

1,395دلار

1,185دلار
با تخفیف ویژه

1,145دلار

لوانگ پرابانگ 2  ~ *3
هانوی *3
هالونگ  1 Flamingo Luxury Cruise *4

 خدمات: بیمه مسافرتی، کلیه ورودیه‌ها و گشتهای ذکر شده در روز شمار، ترانسفرهای فرودگاهی مقصد، کلیه ترانسفرهای گشت ها، راهنمای ‌ فارسی زبان به همراه تور از تهران، 8 شب اقامت در هتل های ذکر شده در جدول فوق با صبحانه، 2 شب کروز هیجان انگیز با خدمات فول برد، پرواز از بین المللی از کامبوج به لائوس و از لائوس به ویتنام، تعداد 6وعده ناهار، تعداد 2وعده شام، راهنمای محلی.

خدمات شامل این موارد نمی شود: هزینه پرواز بین المللی رفت و برگشت به ایران، تورهای انتخابی، ترانسفرهای اضافی، عوارض خروج از کشور، نوشیدنی‌ها، وعده‌های غذایی ذکر نشده در تور، انعام عوامل محلی و خدمات جانبی غیر از خدمات تور.

توجه:
1.درصورتی تور تا شهر هوچی مین ادامه پیدا کند تعداد 5 روز در شهرهای دانانگ و هوچی مین به تور اضافه خواهد شد و مبلغ 585$ به تور اضافه خواهد شد. (تماس بگیرید)

برنامه پروازی: پرواز بصورت ترکیبی می باشد که بین 75 تا 82 میلیون ریال قیمت پرواز می باشد(به روز شده مورخ دهم  مهر نود و هشت) با توجه به نزدیک شدن تاریخ پروازی قیمت ها متغییر می باشد که باید برای رزرو و خرید بلیت هر چه سریع تر اقدام فرمایید. توجه فرمایید که کلاس های پروازی شرکت های هواپپیمایی هر روزه در حال به روز شدن می باشند و روز ثبت نام قیمت دقیق و شرکت هواپیمایی مشخص می شود.

شرایط و مقررات مهم
  • برنامه تور با توجه به شرایط آب و هوایی و یا هر عامل دیگر محیطی قابل جابه‌جایی می‌باشد.
  • چنانچه به طور ناخواسته برای رزرو هتل‌های ذکر شده در جدول مشکلی پیش آید، هتل مورد نظر با یک هتل با درجه و امکانات برابر یا بالاتر جایگزین می‌شود.
  • هرچه بیشتر به زمان حرکت تور نزدیک می‌شویم، امکان افزایش قیمت بلیت هواپیما نیز وجود دارد، در نتیجه زودتر نسبت به رزرو و تایید قطعی پرواز خود اقدام فرمایید.
  • لطفا جزئیات و خدمات برنامه را مطالعه نمایید و یا از کانتر فروش اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.
  • سبک سفر نمودن را تمرین کنید و برای استفاده بهینه از فضای وسیله نقلیه از کوله و یا چمدان سبک و کم حجم استفاده نمایید.

 

 

نکات مهم در هنگام ثبت نام
زمان شروع ثبت نام از ابتدای ساعت کاری روز 1398-07-31 تا پایان وقت اداری روز 1398-07-31 می‌باشد.
تورهای همزمان با این تور (از 1398/08/03)
نام سفر مدت

تور تور کنیا، تانزانیا، زنگبار

13 روزه

تور کنیا

7 روزه
طراحی : همورا
Savanah Google+
سفر باعث می شود تا دریابی چقدر در جهان ناچیز هستی و چه جای کوچکی را در جهان اشغال کرده ای. گوستاو فلوبر
Copyright © 2020 Savanah. All rights reserved.