آخرین‌های دیدنی ها و خواندنی ها

دریای نمک جلوه‌ای دیگر از طبیعت را در برابر دیدگاه گردشگران به نمایش می‌گذارد. جلوه‌ای که تا آن را از نزدیک تماشا نکنید قادر نخواهید بود که به زیبایی آن پی ببرید. دریاچه‌های نمک در اثر گرم شدن زمین خشک و بی‌آب و تبلور نمک نهفته در دل خاک به وجود می‌آیند و گاه دارای پلی گون‌های نمکی هستند که آن‌ها را سحرآمیزتر می‌کند.

کشور انگلستان یکی از کشورهای قدرتمند است که نقش تاثیرگذاری در اقتصاد و تجارت جهانی دارد. کشور انگلستان که تحت حکومت سلطنتی اداره می‌شود دارای قدمت چند هزار ساله است و جاذبه‌های گردشگری آن مانند نگینی در نقاط مختلف انگلستان می‌درخشند و توریست‌ها را وادار می‌کنند که بارها و بارها با تور انگلستان همسفر شوند. تور انگلستان از تورهای جذاب ساوانا می باشد.

سریلانکا جزیره‌ای در جنوب کشور هند است که در اقیانوس هند واقع شده. سالیانه توریست‌های زیادی برای تماشای جاذبه‌های سریلانکا به سمت این منطقه سفر می‌کنند. در این مقاله جاذبه‌های مشهور سریلانکا و بهترین زمان سفر به سریلانکا ارائه شده است.

با ساوانا جاذبه های سریلانکا را در تور سریلانکا ببینید.

کردستان یکی از زیباترین استان‌های غربی ایران است که آوازه‌ی زیبایی‌های آن به خارج از مرزهای ایران هم رسیده است و بسیاری از جهانگردان و ایرانگردان در تورهای ایرانگردی خود از جاذبه های کردستان دیدن می‌کنند.

در این مطلب به معرفی جاذبه‌های کردستان می‌پردازیم، پس در ادامه با ساوانا تراول در تورهای ایرانگردی و سفر به کردستان همراه باشید.

سریلانکا جزیره‌ای در جنوب قاره آسیا و جنوب کشور هند است. این کشور زیبا دارای جاذبه‌های طبیعی متعددی است، به همین دلیل توریست‌های زیادی در فصل‌های مختلف سال به این منطقه سفر می‌کنند. در این مقاله کلیاتی درباره سریلانکا ارائه شده تا با این کشور بیشتر آشنا شوید.

استان کردستان یکی از زیباترین استان‌های غربی ایران است که آب‌ و هوای دل‌انگیز و طبیعت زیبای آن سفر به کردستان را به یکی از منحصربه‌فردترین تجربه‌های زندگی هرکسی تبدیل کرده است. اگر تابه‌حال سفر به کردستان را تجربه نکردید، همین حالا کوله با سفر ببندید و با تور کردستان راهی این دیار زیبا شوید؛ اما قبل از هر چیز با ساوانا تراول همراه باشید تا با این خطه‌ی زیبا آشنا شوید و از...
ازبکستان کشوری مسلمان است که در قلب آسیا و درون آسیای مرکزی قرار دارد. این کشور دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است که متعلق به قرون وسطی هستند. به همین دلیل توریست‌های زیادی تور ازبکستان را برای سفر انتخاب می‌کنند تا بتوانند از آثار باستانی این کشور که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌اند بازدید به عمل بیاورند. قصد داریم تا در تعطیلات خرداد 98، تور ازبکستان را نیز به اجرا بگذاریم....

ایلام کم‌جمعیت‌ترین استان ایران است که در غرب کشورمان واقع‌شده است. این استان زیبا در میان عموم مردم تقریباً ناشناخته است؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به ایلام و معرفی همه‌ی جاذبه‌هایی که با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید، بپردازیم.

در تورهای ایرانگردی خود تور ایلام را نیز از یاد نبرید.

سفر دریچه‌ای جدید به سوی دنیای ناشناخته‌هاست و تنها با سفر کردن است که انسان می‌تواند تجربه چند قرن را تنها در عرض چند سال به دست بیاورد. از کشورهای آسیایی که همه ساله توریست‌های زیادی از آن بازدید به عمل می‌آورند می‌توان به ترکمنستان اشاره کرد. با ساوانا تراول همراه باشید و با این کشور و جاذبه‌های آن بیشتر آشنا شوید.

کشور ایران به واسطه جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد توریست‌های زیادی را در روزها و ماه‌های مختلف سال به سوی خویش فرا می‌خواند. طبیعت زیبا و سرسبز شمال، جاذبه‌های کویری ایران، بناهای تاریخی با قدمت چند هزار ساله و... تنها گوشه‌ای از زیبایی‌های این سرزمین هستند. در ادامه مطلب با قسمت‌های کویری جذاب ایران بیشتر آشنا می‌شوید، با ساوانا در تورهای کویری از جمله تور کویر ...
طراحی : همورا
Savanah Google+
سفر باعث می شود تا دریابی چقدر در جهان ناچیز هستی و چه جای کوچکی را در جهان اشغال کرده ای. گوستاو فلوبر
Copyright © 2019 Savanah. All rights reserved.