آخرین‌های دیدنی ها و خواندنی ها

آشنایی با آداب رسوم و فرهنگ هر کشوری شیرین است. بخصوص اگر ریشه مشترک داشته باشیم. مردم کشور ازبکستان بسیار خون گرم و صمیمی هستند وبا وجود مرز مشترکی که با کشور های افغانستان،ترکمنستان،تاجیکستان،قزاقستان،قرقیزستان دارند مهمان نواز وجویای صلح و آرامش هستند و در کشور ازبکستان مخصوصا شهر سمرقند بیشتر مردم مسلمان هستند و پیرو مذهب شیعه هستند

بولیوی  یکی از دورترین مناطق گردشگری دنیا محسوب می ­شود، کشوری در آمریکای جنوبی که با پرو، برزیل، پاراگوئه، آرژانتین و شیلی همسایه می­باشد اما شاید به هیچ منطقه ­ای در دنیا شباهت نداشته باشد و با جاذبه­ های خارق العاده، فرهنگ کاملا خاص، جشنواره ­های دیدنی، شهرهای شلوغ، بازارهای پر رفت و آمد و سرگرمی­ های هیجان انگیز قادر است به آسانی تبدیل به یک مقصد مناسب برای سفر و گذران تعطیلات شود.&nb...

کشور مغولستان یکی از کشورهایی مرکزی قاره آسیا است زبان مردم این کشور مغولی بوده، در تور مغولستان مشاهده خواهید کرد که بیش از ۴۵ درصد مردم این کشور در پایتخت این کشور شهراولان باتور زندگی می کنند.

همیشه گشت و گذار و سفر و گردش و کسب تجربه و دیدن شهرها و کشورهای مختلف سفارش شده است تور جهانگردی این هفته ما به تور گرجستان اختصاص داده شده است و شما را به سفری به گرجستان خواهد بود گرجستان کشوری پر از جاذبه های گردشگری می باشد.

یکی دیگر از کشورهای آسیایی که می توانید در تور گردشگری آن شرکت کنید و بسیار به شما خوش بگذرد کشور قرقیزستان است. کشور قرقیزستان یکی از کشورهای آسیا می باشد. این کشور دارای جمعیتی حدود ۶ میلیون نفر می‌باشد.پایتخت این کشور شهر بیشکک است.

تور اکوادور یکی از مناسب ترین تورهای آمریکای جنوبی می­ باشد. این کشور دارای کلکسیونی شامل فرهنگ های محلی، معماری استعماری و به علاوه مناظر طبیعی تماشایی بکری است، به گونه ای که هم با گذران زمان در داخل کلیساهای مجلل کیتو، مرکز کشور و هم با قایق سواری در آب­های آمازون، خاطراتی فراموش نشدنی در ذهنتان نقش خواهد بست.

تبت که در گذشته به عنوان کشوری مستقل به شمار می ­رفته، در حال حاضر قسمتی از کشور چین می­ باشد. به علت جاذبه های تبت این محل همیشه با توجه ویژه­ ای از سوی گردشگران و تور­های­ طبیعتگردی مواجه شده است. جاذبه های تبت موجب این شده­ اند که این منطقه در میان مناطق مختلف دنیا از جایگاه ویژه­ای برخوردار ­باشد و سالانه افراد زیادی را به سمت تور تبت سوق دهد. برای اینکه دانید تبت کجاست؟ به ادامه م...

 جهت حضور در تور وان ترکیه، بهتر است اطلاعاتی مختصر اما مفید راجع به این شهر رویایی کسب کنید. بدون هیچ تردیدی شهر وان در ترکیه از جمله شهرهایی به شمار می­رود که دارای تاریخی غنی می ­باشند و از نظر زیبایی در میان بسیاری از مردم دنیا زبان زد است. انتخاب تور وان ترکیه ترکیه را می ­توان یک گزینه مناسب و یک تور ارزان جهت یک مسافرت جذاب چند روزه دانست.

با طرح "همسفران ماشین شخصی" ساوانا تراول سفری خاطره انگیز را همراه خانواده و دوستان و آشنایان خود تجربه کنید و از تور ارزان با ماشین شخصی خود لذت ببرید.

دریای نمک جلوه‌ای دیگر از طبیعت را در برابر دیدگاه گردشگران به نمایش می‌گذارد. جلوه‌ای که تا آن را از نزدیک تماشا نکنید قادر نخواهید بود که به زیبایی آن پی ببرید. دریاچه‌های نمک در اثر گرم شدن زمین خشک و بی‌آب و تبلور نمک نهفته در دل خاک به وجود می‌آیند و گاه دارای پلی گون‌های نمکی هستند که آن‌ها را سحرآمیزتر می‌کند.

طراحی : همورا
Savanah Google+
سفر باعث می شود تا دریابی چقدر در جهان ناچیز هستی و چه جای کوچکی را در جهان اشغال کرده ای. گوستاو فلوبر
Copyright © 2019 Savanah. All rights reserved.